ingiltere | ingilterede dil eğitimi | ingiltere ingilizce | ingiltere dil okulları fiyatları | ingiltere dil kursu | ingiltere dil | ingiltere vize | ingiltere vizesi

British Council Ingiltere Seyahati Kazandırıyor


İngiltere‘ye seyahat kazanma ve Selector Radyo Stüdyosunu ziyaret edip yeni bir İngiliz müzik grubuyla tanısma sansı sunuyor.

Bu yarısma, dünya çapındaki gençler için uluslararası fırsatlar yaratmayı amaçlayan kültürel iliskiler misyonumuzun ilham verdiği kampanyanın bir parçasıdır. “Learn the Words” kampanyası gençlerin ilgi duyacağı ve yararlanabileceği bir dizi hizmeti bir araya getirerek sunuyor.

Müzik, coğrafi sınır tanımayan evrensel bir dil, İngiltere ise ortak dil olarak küresel iletisimde giderek daha fazla yer alıyor. Dünyanın dört bir yanındaki gençler her ikisine de tutkun. En sevdikleri müzik gruplarının sarkı sözlerini daha iyi anlayabilmek için İngilizce dil becerilerini gelistirmek isteyen gençler, kariyer hayalleri için de giderek daha fazla İngilizce öğrenmeye çalısıyor.

Kampanya özellikle iki ürünümüzü ön plana çıkarıyor:
Selector İngiltere‘nin en iyi ve en yeni müzikleri için uluslararası bir vitrin – Haftada iki saat yayın yapan ödül kazanmıs bir radyo programıdır ve indie, dubstep, folk, soul, elektro ve bu yelpazede yer alan her türlü müzik tarzını ele alır. Programda röportajlar, miksler ve en heyecan verici İngiliz sanatçılardan canlı stüdyo kayıtları yer alır.
LearnEnglish Teens British Council’ın hazırladığı ücretsiz on-line bir web sitesidir ve dünya çapındaki gençler için özellikle tasarlanmıstır.

Sitede videolar, oyunlar ve yarısmalar gibi eğlenceli seçenekler,
öyküler, siirler, dinlemeyi gelistiren aktiviteler, gramer alıstırmaları ve sınav hazırlığı gibi ciddi içerikler ve İngiltere‘den gençler tarafından yazılmıs, en son moda, müzik ve diğer trendleri yakalamak isteyen gençlere yönelik bir dergi bölümü yer alır.

Bu kampanyanın kalbinde, dünyanın dört bir yanındaki gençlerle etkilesim kurma, onların arzularını destekleme, yeni müzik ve İngilizce dil öğrenimi konusunda İngiltere‘nin sunduğu yenilikleri ve yaratıcı seçenekleri onlarla beraber kesfedip kavrama arzusu yatar.

13-16 yas arası gençleri 1 Eylül-30 Kasım 2012 tarihleri arasında bir arkadası ile beraber Londra sehrinde dört gün, üç gece geçireceği bir seyahat bekliyor. Bu ödülü kazanma sansını yakalamak için http://learnthewords.britishcouncil.org.tr/ adresinden anketi tamamlamak yeterli.

Kaynak : Haberler.com

İlginizi Çekebilecek Yazılar:

  1. Dil Eğitimi
  2. Dil Kursu İngiltere
  3. Dil Kursu Ücretleri
  4. Dil Kursları
  5. Dil Kursu Fiyatları
Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Mr. Brown

Mr. Brown went to the seasdie and will never ever come back !!!YORUMA KAPALI.