ingiltere | ingilterede dil eğitimi | ingiltere ingilizce | ingiltere dil okulları fiyatları | ingiltere dil kursu | ingiltere dil | ingiltere vize | ingiltere vizesi

Aydın ve Muğla’lı Öğretmenler İngilizce Öğrenecek


Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre; Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden olan Aydın ve Muğla’da görev yapan öğretmenlerin İngilizce öğrenmesi için hazırlanan ortak projesinin hayata geçirildiğini belirtti.

Aydın ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Aydın ve Muğla’da görev yapan 1000 öğretmenin e- konferans sistemi üzerinden İngilizce öğrenmesi için ortak proje hazırlandı. 23 Mart 2012 -01 Haziran 2012 tarihleri arasında Pazartesi ve Cuma günleri 18.00- 21.00 saatlerinde düzenlenecek eğitime katılacak öğretmenlere eğitimin sonunda katılım sertifikası verilecek.

Aydın ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliğiyle hazırlanan ortak proje hakkında bilgiler veren İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Aydın ve Muğla’nın Türkiye’nin iki önemli turizm kenti olduğuna dikkat çekti. Turizm bölgesinde görev yapan öğretmenlerin dünyada yaygın olarak kullanılan İngilizce ile donamasının amaçlandığını belirten Töre;

“Aydın ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortak projesi olarak Aydın ve Muğla illerinde görev yapmakta olan bin öğretmene e- Konferans sistemi üzerinden İngilizce dil eğitimi verilecektir. Bu çalışmayla ekonomisi büyük ölçüde turizme dayanan, yabancı dilin aktif kullanıldığı Aydın ve Muğla illerimizde, öğretmenlerimizin uluslar arası bir dil olan İngilizce konuşma becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Dil öğretimindeki dört temel beceriden özellikle konuşmanın üzerinde durulacak olan eğitimin katılımcılarına süreç sonunda ‘Katılım Sertifikası’ verilecektir. 23 Mart 2012 -01 Haziran 2012 tarihleri arasında Pazartesi ve Cuma günleri 18.00- 21.00 saatlerinde düzenlenecek eğitime katılmak isteyen Aydın ve Muğla illerimiz öğretmenlerinin ‘e-dil Projesi Kayıt Formu’nu doldurmaları gerekiyor” dedi.

Benzer Yazı Yok.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Mr. Brown

Mr. Brown went to the seasdie and will never ever come back !!!YORUMA KAPALI.