ingiltere | ingilterede dil eğitimi | ingiltere ingilizce | ingiltere dil okulları fiyatları | ingiltere dil kursu | ingiltere dil | ingiltere vize | ingiltere vizesi

Listele

Aylık Arşiv: Nisan 2010

Sprachcaffe Dil Okulu

Sprachcaffe Dil Okulu

Sprachcaffe Dil Okulu – http://www.sprachcaffe.com Sprachcaffe Languages PLUS “Konuşma Prensibi” uygulayan, dünya çapında 23 Dil Okulu ve profesyonel öğretmenlere sahip, yurtdışıi eğitimde uzman bir kurumdur. Öğretme metotlarımız ve uzman eğitmen… incele »

Heathrow, Stansted, Luton ve Gatwick Hala Kapalı

Heathrow, Stansted, Luton ve Gatwick Hala Kapalı

İngiltere’nin kuzeyindeki hava sahası kısmen açılırken, meteoroloji yetkileri ülke üzerine yaklaşmakta olan yeni kül bulutları konusunda uyarıyor. İskoçya ve ülkenin kuzeyindeki Edinburgh, Glasgow, New Castle gibi havaalanlarından uçuşlara bu sabah… incele »

Avrupa Üzerindeki Uçuş Yasağı Gevşetildi

Avrupa Üzerindeki Uçuş Yasağı Gevşetildi

AB ulaştırma bakanları, bugün sabah TSİ 09.00′dan itibaren Avrupa hava sahasındaki uçuş yasağını gevşetme konusunda anlaştı. İzlanda’daki Eyyafyallayöküll yanardağında ise patlamalar düzenli olarak sürüyor. İzlandalı meteoroloji yetkilisi Sigtrudur Arnsdottir, yanardağdaki… incele »

St Giles

St Giles

St Giles Dil Okulları – http://www.stgiles-international.com Her yıl 90 ayrı ülkeden 10,000 öğrenci İngilizce dil eğitimi için St Giles dil okullarını tercih ediyor. 1955 yılında kurulan St Giles, her yaştan… incele »

Eurocentres

Eurocentres

Dünya çapında bir dil okulu olan Eurocentres ile 31′dan fazla dil okulunda kurslara katılabilirsiniz. Dili konuşulduğu yerde öğrenin. Üçte biri Latin Amerika, Avrupa ve Asya’dan gelen öğrencilerimiz, mükemmel bir çokuluslu… incele »

EC English – EC Dil Okulu

EC English – EC Dil Okulu

EUROPEAN CENTRE – EC ENGLISH – EC Dil Okulu EC English 1991 yılında kurulmuştur. Her yaştan ve her ülkeden İngilizce dil eğitimi almak isteyen herkese açıktır. 60 farklı ülkeden 1000… incele »